72. leht 100-st
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 23 Jaan 2013, 23:15
Postitas liromeno
Tupsu kirjutas:Ainionu kirjutas:Sonatiinis kohal Hotel Transylvania ja kohe lähipäevil peaks ka Resident Evil maanduma.
Hotell Transylvania puhul tore see, et karbis nii tavaline BD kui ka 3D bd.
Mõlemad juba saadaval Selverites hinnaga 23,90 eurot tükk.
Loogiliselt peaks Prismas soodsam pakkumine tulema.
Aga Hotel Tranylvania karp tundus käe järgi kerge - mõlemad versioonid on vist samal kettal.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 24 Jaan 2013, 11:07
Postitas kaaga
Tuli ka "Premium Rush" ja kuu aja pärast tuleb "Celeste and Jesse Forever"
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 25 Jaan 2013, 10:50
Postitas Ainionu
liromeno kirjutas:
Aga Hotel Tranylvania karp tundus käe järgi kerge - mõlemad versioonid on vist samal kettal.
Ei usu, et plaadist kaks versiooni müügil on. Sonatiinist ostetul oli sees kaks plaati - ühel 2D versioon ja teisel 3D versioon.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 29 Jaan 2013, 00:15
Postitas kaaga
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 30 Jaan 2013, 21:35
Postitas liromeno
Hotel T ja Resident E pakkumised sedapuhku Rimis, 17.90 tk
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 31 Jaan 2013, 20:25
Postitas Tundel
Ainionu kirjutas:Sonatiinis kohal Hotel Transylvania ja kohe lähipäevil peaks ka Resident Evil maanduma.
Hotell Transylvania puhul tore see, et karbis nii tavaline BD kui ka 3D bd.
Huvitav, ise vaatan tihti amazoni, et millal US/UK turule plaadid müüki tulevad. Täitsa valesid poode vaatan ilmumisaja teadasaamiseks.
Sonatiinist tellisin "Transiilvaania Hotelli" igatahes ära.
Kirjade järgi tõesti 2D/3D versioonid karbis.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 11 Veebr 2013, 12:50
Postitas kaaga
Tulemas: (Tsehhis)
- Paranormal Activity 4
- Anna Karenina
- Here Comes the Boom
- Death Race: Inferno
- Sessions, The
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 23 Veebr 2013, 22:09
Postitas kaaga
Tulemas:
Nitro Circus 3D
Flight
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 28 Veebr 2013, 10:46
Postitas kaaga
Tundub ,et 007-Skyfall siiski ei tule eesti tiitritega: Tsehhis ja Poola versioonidel Eesti tiitreid ei ole ja ka Apollo on oma tulevaste filmide nimekirjast selle maha võtnud.
Samas Kalapoeg Nemo tuleb ka 3D versioonis!
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 28 Veebr 2013, 13:44
Postitas liromeno
kaaga kirjutas:Tundub ,et 007-Skyfall siiski ei tule eesti tiitritega: Tsehhis ja Poola versioonidel Eesti tiitreid ei ole ja ka Apollo on oma tulevaste filmide nimekirjast selle maha võtnud.
Huvitav, et
idanaabrite versioonil olla balti subtiitrid olemas; samuti pidada usa plaadil eesti subtiitrid olema (?)