70. leht 100-st
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 29 Nov 2012, 15:21
Postitas eerik
Võib-olla on mul midagi kahe silma vahele jäänud, aga kas Universali filme levitab Venemaal nüüd Fox? Loraxi ja Tedi puhul paistab nii olevat, mis selgitab ka eestikeelsete subtiitrite (Loraxil ka heli) olemasolu nendel plaatidel.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 30 Nov 2012, 20:26
Postitas Tupsu
Tänasest Apollodes
Brave
Poolas tulemas
Premium Rush
http://www.poral.eu/premium_rush.php
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 01 Dets 2012, 22:54
Postitas kaaga
Tellimusega sai kinnitust ,et Tsehhis müüdaval Star Wars-i II ja III filmil on eesti tiitrid.
Lisaks Amazon UK väitel on jaanuari lõpus ilmumas Ben Hur eesti tiitritega.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 02 Dets 2012, 23:31
Postitas Tupsu
5 detsembril ilmub itaalias Secret of the Wings
Trilli E Il Segreto Delle Ali
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 02 Dets 2012, 23:56
Postitas liromeno
kaaga kirjutas:Lisaks Amazon UK väitel on jaanuari lõpus ilmumas Ben Hur eesti tiitritega.
Suht kahtlane, et steelbooki jaoks uued plaadid masterdatakse. UCE-l ju eesti tiitried polnud, võimalik et lihtsalt järjekordne amazoni näpukas - võrdlesin loetelu ja ainult Jaapani tiitrite asendamine Eesti omadega oleks üks arusaamatu raha raiskamine.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 05 Dets 2012, 13:28
Postitas Ainionu
http://filmcity.cz/inshop/scripts/detai ... emId=21394 andmetel lubatakse Bourne filmile eestikeelseid supakaid.
Tundub, et Universal on murudunud...
... ja pisut etteruttavalt võib oodata märtsi alguses uut Bondi... ja juba jaanuari lõpus Hotel Transylavaniat.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 08 Dets 2012, 22:28
Postitas Tupsu
Poolas tulemas eesti tiitritega
ParaNorman 3D
http://www.poral.eu/paranorman_3d.php
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Dets 2012, 17:14
Postitas Magnust
torrentist on võimalik tirida starwarsi bdrip kollektsioon, kus kõikidel filmidel eestikeelsed (ja teistes keeltes) subtiitrid külge keevitatud, on mingit uut boxsetti oodata või kuskil müüakse juba? see mis praegu riiulis omab vaid ingliskeelseid subtiitreid.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Dets 2012, 21:15
Postitas kaaga
Resident Evil: Retribution
http://poral.eu/resident_evil_retribution.php
Sama lehe andmetel The Bourne Legacy ei oma eesti tiitreid ( leedu ja läti omad on)
http://poral.eu/bourne_legacy.php
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 11 Dets 2012, 12:26
Postitas Tupsu