2. leht 100-st
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Sept 2009, 11:19
Postitas Ainionu
Magnust kirjutas:district 9 on küll hea uudis

sa kunagi mainsid rock&rollat, v for vendettat, yes mani ja veel paari filmi dvd.ee foorumis, on need ka veel plaanis või tuleb poolast tellida?

laenutamise variant kõlab kah hästi.
Ma olen kindel, et ka need ilmuvad nüüd lähinädalate jooksul, sest plaadid on laos ootamas. Nad püüavad nüüd kõik BD'd kibekähku müügikõlblikuks vormistada, et saaks uusi asju hakata usinamalt peale tellima, sest kohe peaksid jõudma Indiana Jones, Iron Man ja eestikeelse audioga Madagaskar 2... aasta lõpus peaks neile lisanudma ju veel Transformers 2, Star Trek ning samuti eestikeelne Monsters vs. Aliens ja hea õnne korral ka eestikeelne Ice Age 3.
Siiski, nagu olen juba ka varasemalt kirjutanud, on Baltimaade BD turg nii imepisike, et sellele pole mõtet palju aega kulutada. See tegevus pole lihtsalt kasumlik (eriti praeguse majandusliku PUPU, TÄPE ja muude toredate tähekombinatsioonide säravas valguses). BD plaate antakse meil välja rohkem missioonitundest. Seepärast pole ka mõtet väga lonti põristada kui mingid asjad ilmuvad siin oluliselt hiljem kui mujal. Üks teine üsna suure turuosaga filmilevitaja, ei plaani näiteks veel nii pea siinsetel turgudel BD'e kettaid levitama hakata, sest sellel pole nende sõnul mingit mõtet... ja ma saan neist suurepäraselt aru!
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Sept 2009, 12:09
Postitas Ainionu
...ja mõned uute eestikeelsete BD'de kaaned
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Sept 2009, 13:43
Postitas Ainionu
Siin nimekiri Sonatiini eestikeelsetest BD plaatidest:
21
6th Day
7 Seconds
Angels And Demons
Bram Stockers Dracula
Catch And Release
Click
Da Vinci Code
Daddy Day Camp
Felon
Freedomland
Ghost Rider
Half Past Dead
Hancock
Hellboy
Hitch
House Bunny, The
It Could Happen To You
Lakeview Terrace
Layer Cake
Legend Of Zorro
Made Of Honor
Maid In Manhattan
Messenger: The Story Of Joan Arc
Mirrormask
Mona Lisa Smile
My Best Friends Wedding
Nick And Norah's Infinite Playlist
Open Season
Open Season 2 (subtiitrid)
Perfect Stranger
Pineapple Express
Pink Panther, The
Prom Night
Pursuit Of Happiness
Quarantine
Redbelt
Resident Evil: Degeneration
Resident Evil: Extinction
Seven Pounds
Spider-Man 3 (2 plaati)
Spider Man Trilogy
Starship Troopers 3
Step Brothers
Superbad
Surf's Up (subtiitrid)
Terminator 3: Rise Of The Machines
Terminator: Salvation (alates detsembri algusest)
Underworld 3: Rise Of The Lycans
Vantage Point
Walk Hard: The Dewey Cox Story
Water Horse: The Legend Of The Deep
XXX: The State Of The Union
You Don't Mes With The Zohan
Zombie Strippers
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Sept 2009, 15:57
Postitas kaaga
Ainionu: Kas oled oma silmaga kõiki neid plaate näinud?
Spider Man Trilogy. Kas ikka kõigil kolmel plaadil on est subtiitrid?
Samuti R.V?
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Sept 2009, 16:42
Postitas Ainionu
kaaga kirjutas:Ainionu: Kas oled oma silmaga kõiki neid plaate näinud?
Spider Man Trilogy. Kas ikka kõigil kolmel plaadil on est subtiitrid?
Samuti R.V?
Pead anda ei tahaks... ja ega Sul poleks sellega ka midagi teha!

Palusin neil saata nimekiri BD plaatidest, millel on eestikeelsed supakad ja sellisena see mulle saabus. Siin võib olla üksikuid apsakaid sees... kuid eks astu nende juurest läbi ja vaata oma silmaga üle. Usun, et 98% ulatuses vastab nimekiri tegelikkusele.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Sept 2009, 17:08
Postitas Magnust
ma olen neid plaate vist kõiki poodides näinud (mõned kojugi toonud), spiderman trilogyl on eestikeelsed subtiitrid siiski ainult viimasel filmil.
ja R.V'd müüvad nad vist kahte versiooni, subtiitritega ja ilma, või kusagilt jäi justkui nii meelde.
sonatiinist mul kõik ostetud vist hetkel mida tahan. terminator 3 võiks veel tegelt osta aga selle saab inglismaalt (eestikeelsete subtiitritega) 2x odavamalt. ehk kui väga igav hakkab ostan 7 poundsi ka aga kui filmipood end käsile võtab siis esialgu on sealt hunnik filme plaanis osta.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 10 Sept 2009, 22:24
Postitas Magnust
läksin täna virukeskuse laseringi, et ehk müüakse matrixeid juba.
leidsin aga hoopis matrixi triloogia, gran torino, benjamin buttoni, yes mani ja me,myselff&irene.
ei suutnud vastu panna ja ostsin esimese matrixi, gran torino ja yes mani ära, millalgi võtan teised 2 matrixi kah ära nähtavasti.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 14 Sept 2009, 20:32
Postitas kaaga
Käisin Sonatiini poes R.V-l siiski ei ole Eesti subtiitreid.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 19 Sept 2009, 21:02
Postitas ottok
2 esimest jääaega dvd'na olemas,kolmandat pole just ostnud oodates bluerayd eesti keeles,kuidagi ei tahaks maha magada kui tuleb.
kinos käisin 3D'na vaatamas
ega meil pole veel 3D blue rayd keegi kohanud?
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 27 Sept 2009, 15:25
Postitas Magnust