Twilight - see Acme välja antud plaat

Vasta
mozman
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Nov 2009, 12:24
Asukoht: Laagri

Twilight - see Acme välja antud plaat

Postitus Postitas mozman »

Elik, mure konkreetne ja lihtne: vanemale tüdrukutirtsule ostetud Twilighti DVD on nati kriimustada saanud ja ei lase enesest enam koopiat arvutisse (ja iPodile) teha, konkreetsemalt on katki "VTS_03_4.VOB" fail.

Ehk juhtub kellegi foorumlastest nimetet DVD kodus olemas olema, ning on niipalju lahkust ja viitsimist et kopeerib nimetet faili kuhugile FTP servusse või minu Dropbox-i (aadressi annan kohe kui küsitakse)?

Täned ette viitsijale,
moz
* "kui tootel märge Made in Europe, siis suure tõenäosusega Poola toode ja kvaliteet kehvem kui kohaliku külasepa soorauast tehtud asjadel"
* (mitteproff) Postitatud: 28 aprill 2004,10:01 www.dvd.ee

Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 557
Liitunud: 04 Sept 2009, 15:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Twilight - see Acme välja antud plaat

Postitus Postitas eerik »

Kahjuks selle probleemiga aidata ei saa, küll aga soovitan esialgu hoiduda uue filmi DVD'st, sest ACME Filmi kodulehele tuli täna selline uudis:
Kahjuks on ilmnenud üks viga Videviku Saaga: Päikesevarjutuse plaadil. Inglisekeelset versiooni Surroundiga läbi kodukino kuulates-vaadates kuuldub läbi ka teist keelt, mis ilmselgelt on häiriv. Tegemist probleemiga, mis ilmneb üksnes kodukinoga kuulates. Televiisorist vaadates-kuulates või arvutist vaadates ei ole probleemi.

Vabandame kõikide DVD ostnute ees ning uuest aastast tuleb uus ja korralik partii ning kõik vigased DVD-d vahetatakse uue vastu samas kaupluses, kus ostu sooritasite.

Veelkord vabandused ebameeldivuste pärast!

AcmeFilm OÜ
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)

Vasta