Sony Bravia 3-D

Televiisorid, projektorid, ressiiverid jms. tehnika
Vasta
Ainionu
Postitusi: 197
Liitunud: 05 Sept 2009, 10:39

Sony Bravia 3-D

Postitus Postitas Ainionu »

Koduleketroonikatööstus on alustanud võidujooksu toomaks 3-D meie kodudesse. Sony lubab 3-D Bravia telekaid juba järgmise aasta lõpuks.
juba järgmise aasta lõpuks. http://www.blu-ray.com/news/?id=3351
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Sony Bravia 3-D

Postitus Postitas eerik »

Tore, et asi edukalt areneb, kuid lähima viie aasta jooksul ei näe ma 3D-l koduses kasutamises mingisugust mõtet. 3D on filmide puhul siiani olnud vaid tühine gimmick, mis aitab piletitulu suurendada. Esimene "tõeline 3D film" on detsembrikuus linastuv "Avatar", tänu millele on 3D viimastel aastatel üldsegi niipalju arenenud. Võib-olla olen liiga konservatiivne aga eelistan siiski sisu mitte efekte. :?
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: Sony Bravia 3-D

Postitus Postitas Magnust »

filmide puhul ei ole asjal veel eriti mõtet jah, tore asi võib ju olla aga mingit tõsisemat filmi ikkagi 3d's ei vaataks.
samas mängude puhul oleks asjal ehk isegi jumet :)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Sony Bravia 3-D

Postitus Postitas eerik »

Mängude jaoks on siis vaja uusi konsoole, sest nii palju kui ma aru olen saanud siis 3D televiisorite jaoks on vaja HDMI 1.4 ühendust, mis alles järgmisel aastal turule tuleb.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: Sony Bravia 3-D

Postitus Postitas Magnust »

eerik kirjutas:Mängude jaoks on siis vaja uusi konsoole, sest nii palju kui ma aru olen saanud siis 3D televiisorite jaoks on vaja HDMI 1.4 ühendust, mis alles järgmisel aastal turule tuleb.
eitea, praegugi müüakse mingeid "3Dready" telereid ja pole neilgi 1.4'a.
ühtlasi räägivad seal, et asi töötab tavalise ps3'e peal millel lihtsalt mingi custom firmware peal vms:
http://www.engadget.com/2009/09/04/ps3s ... all-exist/
Vasta