Amazon.com

liromeno
Postitusi: 333
Liitunud: 11 Sept 2009, 10:07

Re: Amazon.com

Postitus Postitas liromeno »

eerik kirjutas:
08 Nov 2020, 13:39
Barnes & Noble'i taaskordse Criterioni soodusmüügiga samaaegselt on ka Amazonis paljud nende väljaanded -50%.

Agnes Varda boxset on sarnaselt eelpool mainitud Bergmani komplektile regioonivaba.
24. novembril ilmuv Federico Fellini boxset on samuti allahinnatud aga selle regiooni piirangute kohta veel väga kindlat infot pole märganud.
Mitmel juhul annab Amazon Criterionite puhul veelgi lisaallahindlust, parimal juhul tuli näiteks War and Peace puhul juurde veel 4.66 USD sooduskupong (nimetatu mõistagi regioonipiiranguga, vbl ilmub talvel ka lõpuks UK versioon); Moonrise Kingdomil näiteks 3 USD kupong jne. Bergmani komplektile -50% hinnale saab kupongist veel 18 USD lisasoodustust, seega peaks muuhulgas USD-kurssi arvestades olema ajaloo parim pakkumine.
Viimati muutis liromeno, 24 Nov 2020, 21:13, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 557
Liitunud: 04 Sept 2009, 15:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Amazon.com

Postitus Postitas eerik »

"Sõja ja rahu" UKs ilmumine seisab BBFC loomakaitse printsiipide taga kinni. Hobuse pikali kukkumine on kohe punane tuli. Loa saamiseks tuleb filmi kas tsenseerida ja lühemaks lõigata, või otsus vaidlustada ja tõestada, et ükski loom võtetel asjatult viga ei saanud. Esimest Criterion/Sony loomulikult ei soovi ja teine on 50 aastat vana Ida-Euroopa filmi jaoks pea võimatu. Samal põhjusel jäi UKs ilmumata ka Criterioni versioon "Andrei Rublevist" ning miks Second Run ei plaani Blu-ray versiooni "Marketa Lazarovast".

Ehk siis on hea mõte praegu võimalust kasutada ja need USAst importida, sest UK versiooni ootama jäädes saad paremal juhul tsenseeritud versiooni või halvemal juhul jäädki ootama.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)

Vasta