Päris eesti oma BD

Vasta
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas liromeno »

liromeno kirjutas:Mandariinide Blu-ray ilmub Inglismaal 25. jaanuaril 2016, väljaandjaks Axiom Films.
Uudiskünnis ka blu-ray.com'il ületatud
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas liromeno »

Midagi hingele:
Tänavune Noblessneris salvestatud Arvo Pärdi & Robert Wilsoni "Aadama Passioon" on juba saadaval amazon.de-st, mujal ilmub hiljem, Hollandis 12. oktoobril ja USAs 30. oktoobril 2015, väljaandjaks Accentus

Pilt

Pilt

Languages: Latin
Subtitles: German, French, English, Korean, Japanese, Latin
Bonus Running time: 94:08 min
Disc Formats: BD 25
Number of Discs: 1 (Blu-ray)
Picture Formats BD: 16:9 NTSC, FULL HD (ilmselt 1080i)
Sound Formats BD: PCM Stereo, DTS HD Master Audio
Catalogue Numbers: ACC10333 (Blu-ray)
Release Dates: 09/2015 (Blu-ray, Worldwide)
EAN Code BD: 4260234831030


Günter Attelni "The Lost Paradise" dokk Pärdist paistab u samal ajal ainult DVD-le jõudvat...


Lisaks on Saksamaal hiljuti ilmunud veel üks Arvo Pärdi Blu-ray - Arvo Pärt: St.John Passion / A Portrait, kus lisaks Hillieri dirigeeritud Johannese passioonile aastast 1988 on peal ka Dorian Supini dokumentaal "The Early Years". Väljaandjaks Arthaus Musik, kelle kodulehel on murettekitav viide et tegemist 1080i peale ülesskaleeritud pildiga (kellel plaat olemas, võiks kvaliteeti kommenteerida).
Saadaval ka Laseringi kaudu.

Pilt Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas eerik »

Prantslaste ARP Selection lubab märtsikuus prantsuse kinodes näidatud Risttuules Blu-rayl välja anda novembris. Nii prantsuse kui inglise subtiitritega, nii et kohustuslikke (forced)/"sissekõrvetatud" (hardcoded) tiitreid (nagu paljudel prantsuse plaatidel on) kartma ei pea.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas eerik »

Hispaanias ilmub Mandariinid juba 16. oktoobril

http://www.amazon.es/Mandarinas-Blu-ray ... 014XS0BT4/

Lisamaterjalid:
Making of.
Ficha técnica.
Ficha artística.
Tráiler.
Otros títulos.
Manused
81OCz1VphVL._SL1400_.jpg
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas eerik »

Njah, Miekkailija ehk Vehkleja Soomes Blu-rayl ei ilmugi. Tootja Nordisk Filmi koduleht loetleb ainult DVD ja video on demand versioonid järgmiseks nädalaks. Oscarile kandideerimiseks kõlbab, Blu-rayl välja andmiseks mitte... :roll:
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas liromeno »

eerik kirjutas:Njah, Miekkailija ehk Vehkleja Soomes Blu-rayl ei ilmugi. Tootja Nordisk Filmi koduleht loetleb ainult DVD ja video on demand versioonid järgmiseks nädalaks. Oscarile kandideerimiseks kõlbab, Blu-rayl välja andmiseks mitte... :roll:
Selline otsus paistab jätkavat halba praktikat, et mitte ükski Klaus Härö film ei jõua kusagil maailmas Blu-ray'le - ma paraku ei taha osta näiteks "Postia pappi Jaakobille" DVD-l. Kui Artificial Eye lahendas rootslaste kimbatuse ja andis välja Roy Anderssoni komplekti, siis tore kui nad teeksid sama näiteks Häroga (mida tõenäoliselt muidugi ei juhtu).
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas eerik »

liromeno kirjutas:ma paraku ei taha osta näiteks "Postia pappi Jaakobille" DVD-l.
Võib-olla mäletan valesti aga kas see mitte ei olnud üks esimesi soome filme, mis Soomes Blu-rayl ilmus?

Vehklejaga on veel väike lootus, et kuna Saksamaa on Eesti ja Soome kõrval kolmandaks tootjamaaks, siis ehk ilmub see kunagi seal Blu-rayl aga siis on jällegi originaalheli olemasolu kahtluse all.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas liromeno »

eerik kirjutas:
liromeno kirjutas:ma paraku ei taha osta näiteks "Postia pappi Jaakobille" DVD-l.
Võib-olla mäletan valesti aga kas see mitte ei olnud üks esimesi soome filme, mis Soomes Blu-rayl ilmus?
PPJ ilmus siiski ainult DVD-l. Soomlaste esimesed Blu-ray'd olid tagasihoidlikud "Ganes", "Kielletty hedelmä", "Rööperi", "Tyttö sinä olet tähti", Helppo elämä" ja veel vist mingi muusikavideoplaat (järjekorras võin eksida)
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas liromeno »

Vehkleja riputati "HD"-kvaliteedis iTunes'i, seega kohe-kohe on järelikult ka pira-versioon liikvel :-(
Muidugi sellise hinnaga ei ärgita ma nüüd kedagi õunamaitselist faili laadimast, kui korralik ja lisadega Blu-ray 10x vähem kokkupakituna maksaks sama või isegi vähem. Ootan ära, kannatlikult.

Pilt
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: Päris eesti oma BD

Postitus Postitas liromeno »

eerik kirjutas:Prantslaste ARP Selection lubab märtsikuus prantsuse kinodes näidatud Risttuules Blu-rayl välja anda novembris. Nii prantsuse kui inglise subtiitritega, nii et kohustuslikke (forced)/"sissekõrvetatud" (hardcoded) tiitreid (nagu paljudel prantsuse plaatidel on) kartma ei pea.
Ilmumiskuupäev peaks olema juba 3. november, kuid Amazon ega Fnac sellest veel midagi ei tea.
Vasta