Tulevad filmid

Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tulevad filmid

Postitus Postitas eerik »

Puhastus on nüüd nähtud ja mulle tundub, et see pole tegelikult pooltki nii halb kui räägitakse. Kahjuks on eestikeelne dublaaž tõesti nii halb nagu liromeno ütles. Tappis lihtsalt terve filmi minu jaoks ära, et ma ei suuda seda adekvaatselt hinnata. Kui Blu-ray välja tuleb, siis vaatan kindlasti soomekeelsena selle uuesti ära. Soome meedia muuseas kiidab filmi taevani.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: Tulevad filmid

Postitus Postitas Magnust »

eerik kirjutas:Puhastus on nüüd nähtud ja mulle tundub, et see pole tegelikult pooltki nii halb kui räägitakse. Kahjuks on eestikeelne dublaaž tõesti nii halb nagu liromeno ütles. Tappis lihtsalt terve filmi minu jaoks ära, et ma ei suuda seda adekvaatselt hinnata. Kui Blu-ray välja tuleb, siis vaatan kindlasti soomekeelsena selle uuesti ära. Soome meedia muuseas kiidab filmi taevani.
Madalate ootustega ongi tihtilugu tore filmi vaadata, saab võimalusel positiivselt üllatuda :D
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tulevad filmid

Postitus Postitas eerik »

eerik kirjutas:Aga vähe positiivsema noodiga jätkates, siis kaks nädalat pärast Puhastust jõuab kinodesse Seenelkäik (trailer), mis on juba mitmelt festivalilt positiivset vastukaja saanud. 19. septembril toimub Tallinnas Solarise kinos erilinastus, kuhu tulevad ka filmitegijad.
Solarise info kohaselt tulevad sinna stsenarist ja lavastaja Toomas Hussar, produtsent Piret Tibbo-Hudgins ning näitlejad Raivo E. Tamm, Elina Reinold ja Hendrik Toompere jr jr.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tulevad filmid

Postitus Postitas eerik »

Ain Mäeotsa uue filmi Deemonid treiler. Näeb esmapilgul üllatavalt hea välja.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Vasta