[USA] DVDEmpire.com

Vasta
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

[USA] DVDEmpire.com

Postitus Postitas eerik »

http://www.dvdempire.com/

On kellelgi kogemusi selle netipoega? Ma millegi pärast aastaid arvasin, et nad Eestisse ei saada, kuid praegu vaadates nad seda siiski teevad ja isegi tunduvalt odavamalt kui näiteks Amazon.com. Odavaim postikulu ühe toote eest on 5 dollarit, iga järgnev on +1,5 dollarit. Maksta saab ka PayPal'iga.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [USA] DVDEmpire.com

Postitus Postitas eerik »

Märkasin, et ostmisel on võimalik valida "gift invoice", mis tähendab, et toodete summat kusagil arvel/tšekil ei näidata. Ei tea, kas see kehtib ka välismaale tellides tollideklaratsioonil? Vist mitte, sest neil on kodulehel mitmel pool selgelt (ja üsna ülbelt) öeldud, et igasugused tolli- jms. maksud jäävad kliendi kanda ning kui nemad peavad ise midagi maksma siis kasseeritakse see hiljem kliendilt sisse. Ei julgenud praegu kallimat tellimust teha, aga tellisin All About Eve'i ja valisin "gift invoice". Eks näis, kas ümbriku peale on märgitud hind või mitte.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [USA] DVDEmpire.com

Postitus Postitas eerik »

Eelmise nädala lõpus jõudsid 1. veebruaril tellitud pakid kohale.

Tellisin siis "All About Eve" ja "An Affair to Remember" digibook väljaanded. Testimise eesmärgil valisin esimesel neist gift invoice, teisel mitte. Kahjuks ei ole sellest eriti kasu, sest karbi/ümbriku peale märgitakse siiski kauba väärtus koos postikuluga. Muidu oli kaup hästi pakendatud ning perfektses korras. Heade pakkumiste korral ostan ka tulevikus sealt. 8-)
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Vasta